Konsernledergruppen

Semming Semmingsen

Konsernsjef

+47 915 77 915 / semming.semmingsen@tromskraft.no

Laurence Frémion-Pitras

Konserndirektør økonomi / CFO

+47 979 66 030 / laurence.fremion-pitras@tromskraft.no

Erling Dalberg

Administrerende direktør / CEO, Troms Kraft Nett AS

+47 908 80 022 / erling.dalberg@tromskraft.no

Helge Eklund

Administrerende direktør/CEO,Troms Kraft Produksjon AS

+47 481 97 522 / helge.eklund@tromskraft.no

Stig A. Hansen

Administrerende direktør / CEO, Ishavkraft AS

+47 907 75 716 / stig@ishavskraft.no

Erki Milistver

Verkställande direktør/ CEO, Nordic Green Energy

+35 840 5234092 / Erki.Milistver@nordicgreen.fi

Copyright © 2018 Troms Kraft AS